Liga 1: PSŽ propustio šansu za vrh, Monako u seriji

Izvor: Sportal.rs, 20.Dec.2014, 23:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U subotu je odigrano šest mečeva francuske Lige 1. Pari Sen Žermen propustio je priliku da na "Parku prinčeva" makar do nedelje preuzme lidersku poziciju na tabeli, odigravši bez golova sa Monpeljeom - 0:0. To je "svecima" bio osmi remi u sezoni.

Monako je ostvario četvrtu uzastopnu pobedu savladavši u gostima Mec sa 1:0. "Kneževi" jedini pogodak u meču postigli u 79. minutu, pošto je mrežu domaćina zatresao Fereira Karasko.

Tuluz je kod kuće remizirao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << sa Genganom - 1:1, a domaćin u 55. minutu nije iskoristio jedanaesterac koji je izveo Ben Jeder.

Za Tuluz svih 90 minuta odigrao je bivši defazivac Crvene zvezde Uroš Spajić, dok je nekadašnji napadač Jagodine Aleksandar Pešić u igru ušao u 74. minutu. Pavle Ninkov i Dušan Veškovac su duel odgledali sa klupe za rezerve.