Liga 1: Nula Monaka i Liona, povreda Biševca

Izvor: Sportal.rs, 02.Feb.2015, 00:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Liga 1: "Nula" Monaka i Liona, povreda Biševca

Monako je između ostalog učinio uslugu i Olimpiku iz Marseja i Pari Sen Žermenu, pošto je na svom stadionu "Luj II" odigrao bez golova protiv vodećeg tima na tabeli Lige 1, Olimpika iz Liona. Sada Lion ima 49 bodova, dok ga Marsej i PSŽ prate sa po 47 bodova. Monako je na petoj poziciji, sa 40 poena koliko ima i četvrtoplasirani Monako.

Utakmicu je između ostalog obeležila i povreda Milana Biševca. Srpski reprezentativac se u 13. minutu, posle jednog duela uhvatio za koleno >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << i pokušao da nastavi. Ipak, nekoliko minuta kasnije morao je da izađe iz igre.

Preciznijih informacija o povredi još nema, ali je predsednik kluba sa "Žerlana" Žan Mišel Ola novinarima rekao da se "nada da povreda nije ozbiljna" i da "drži palčeve Biševcu".