LŠ: 2 meča, 9 golova, Barsa i Bajern u polufinalu! (SVI GOLOVI)

Izvor: Vesti-online.com, 21.Apr.2015, 22:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Favoriti su opravdali očekivanja. Pobedili. Ono što je ipak ostavilo trag u četvrtfinalnim mečevima u utorak uveče jeste "tajfun" Bajerna koji je šest puta tresao mrežu Porta (6:1). Barselona rutinski sa Par Sen Žermenom (2:0).

U prvim mečevima Portugalci i Španci imali su prednost od dva gola, identičnim rezultatom - 3:1.

Uskoro opširnije...

74. minut - GOOOOOL! Porto smanjuje zaostatak na 5:1. Strelac Džekson Martinez.

40. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << minut - GOOOOOL! Bajern nastavlja da puni mrežu Porta. Levandovski je ponovo strelac.

36. minut - GOOOOOL! U Minhenu baš nisu gostoljubivi. Tomas Miler postiže četvrti pogodak za Bajern.

33. minut - GOOOOOL! Konstantni napadi Katalonaca se isplatili po drugi put. Nejmar povećava prednostna 2:0.

27. minut - GOOOOOL! Bajern uništava Porto. Levandovski za 3:0.

22. minut - GOOOOOL! Do prednosti koja ga vodi u polufinale Bajern stiže već posle 22 minuta. Strelac Boateng, kao i njegov kolega, glavom.

14. minut - GOOOOOL! U isto vreme i Alkantara glavom dovodi Bajern u vođstvo.

14. minut - GOOOOOL! Inijesta se "prošetao" kroz sredinu terena, uputio odličnu asistenciju ka Nejmaru, koji u situaciji "jedan na jedan" sa gostujućim golmanom izlazi kao pobednik.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.