Juve rutinski protiv Baste i drugova (VIDEO)

Izvor: Sportski Žurnal, 15.Apr.2014, 00:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prebole je Juventus poraz od Napolija u 32. kolu i „Frijuliju“ su se vratili na pobednički kolosek.
(FOTO: AP)
Udineze nije onaj tim iz prethodnih sezona pa je torinska Stara dama rutinski stigla do pobede.
Sve je rešeno u prvom poluvremenu. Na asistenciju Pogbe u 16. minutu, Đovinko je doveo torinski tim u vođstvo.

Deset minuta kasnije, Ljorente je postigao drugi gol, što je kako se na kraju ispostavilo bio konačan rezultat

Semafor 33. kola Serije A:

Udineze – Juventus 0:2 (Đovinko, Ljorente)
Bolonja – Parma 1:1 (Kerubin 44 – Paladino 79)
Livorno – Kjevo 2:4 (Siligardi 6, Paulinjo 34. jedanaesterac – Paloski 9, 45+2, 56. jedanaesterac, Tero 23)
Napoli – Lacio 4:2 (Mertens 41, Iguain 49. jedanaesterac 67, 90+4 – Lulić 21, Onazi 82)
Sampdorija – Inter 0:4 (Ikardi 13, 63, Samjuel 60, Palasio 79)
Torino – Đenova 2:1 (Imobile 90+2, 90+3 – Đilardino 85)
Verona – Fiorentina 3:5 (Sala 14, Toni 73. jedanaesterac, Iturbe 90+1 – Kvadrado 31, Akvilani 41, 86, Valero 63, Matri 83. jedanaesterac)
Milan – Katanija 1:0 (Montolivo 23)
Sasuolo – Kaljari 1:1 (Zaza 36 – Ibraimi 47. penal)
Roma – Atalanta 3:1 (Tadei 13, Ljajić 44, Žervinjo 63 – Miljaćio 78)