Pobeda Herte, remi Hofenhajma i Lajpciga

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Avg.2016, 18:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Herte pobedili su danas na svom terenu u Berlinu Frajburg sa 2:1, u utakmici prvog kola Bundeslige.

Herta je povela u 62. minutu golom Vladimira Daride, a Frajburg je izjednačio u trećem minutu sudijske nadoknade golom Nikolasa Hoflera.

Pobedu domaćem timu doneo je Julijan Šajber u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Remi Hofenhajma i Lajpciga

Fudbaleri Hofenhajma i Lajpciga odigrali su danas nerešeno 2:2 u poslednjoj utakmici >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << prvog kola nemačke Bundeslige.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a potom je usledio više nego uzbudljiv drugi deo igre.

Hofenhajm je poveo u 55. minutu golom Lukasa Rupa, ali je samo tri minuta kasnije izjednačio Dominik Kajser. Mark Ut je u 83. minutu ponovo doneo prednost Hofenhajmu, ali je Marsel Zabicer u 90. minutu pogodio za konačnih 2:2.

U narednom, drugom kolu, Hofenhajm gostuje Majncu, dok Lajpcig dočekuje Borusiju Dortmund.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.