ERUPCIJA VEZUVA Interu ne pomaže ni gol Ljajića, Iguain pogurao Napoli! /VIDEO/

Izvor: Blic, 01.Dec.2015, 00:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U velikom derbiju 14. kola Serije A, Napoli golovima Iguaina srušio Inter 2:1 (1:0). Jedini gol za tim iz Milana delo je našeg Adema Ljajića.

Erupcija u Napolju! Navijači tima sa “San Paola” slave Gonzala Iguaina.

Argentinac je sa dva lepa pogotka gotovo sam srušio Inter. Već posle 65 sekundi igre sjajni napadač je savladao Handanović i tako najavio odličnu igru svoje ekipe.

Drugi gol postigao je u 62. minutu i već tada je bilo jasno da će Manćinijevi >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << momci morati da se pomire sa novim neuspehom.

Milanezima nije pomogao ni sjajan pogodak Adema Ljajića. Sa preko 15 metara srpski reprezentativac je pogodio mrežu, ali... Bilo je kasno za preokret.

Fjorentina nije uspela da savlada Sasuolo i tako dođe do prve pozicije na tabeli (1:1).