BRAVO VELJO Stjepanoviću bronza na 100 metara i nova olimpijska norma!

Izvor: Blic, 06.Nov.2015, 17:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Naš plivač Velimir Stjepanović osvojio je bronzanu medalju na FINA Svetskom kupu u Dubaiju u trci na 100 metara slobodnim stilom.

Velja je trku isplivao za 48,86 sekundi, što je bilo dovoljno za osvajanje A norme. Zlatnu medalju je osvojio Francuz Žeremi Straviu, dok je srebro pripalo Južnoafrikancu Čadu Le Klosu.

Južnoafrički plivač je od Stjepanovića bio brži za 40-ak sekundi.

Našem najboljem plivaču je osvajanje medalje čestitao Olimpijski >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << komitet Srbije, a ujedno je ostvarena i A norma za Olimpijske igre.

Uz A normu vreme 48.86 @VelStjepanovic donelo je i bronzu na Fina Svetskom kupu u Dubaiju! Brabo Veljo! #TeamSerbia #NaPutuZaRio 2/2
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre