Avramov odbranama doneo remi Kaljariju protiv Rome, treći uzastopni remi vučice!

Izvor: Blic, 25.Nov.2013, 22:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Avramov odbranama doneo remi Kaljariju protiv Rome, treći uzastopni remi "vučice"!

Žervinjo se vratio u sastav posle pauze zbog povrede, ali nije uspeo da se vrati u golgeterski ritam u kom je bio na početku velike pobedničke serije Rome. Uz Florencija i >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Ljajića u ofanzivi, "vučica" je bila pred zadatkom da bez vođe Frančeska Totija slomi otpor Kaljarija, ali je srpski golman Vlada Avramov sačuvao mrežu.

Uspevao je da odbrani šuteve Žervinja i Strotmana u prvom poluvremenu, a u nastavku, zaustavio je i Alesandra Florencija, zatim i Maikona. Kako se meč bližio kraju, rasla je i napetost u redovima "vučice", a Avramov je i u nadoknadi od četiri minuta još jednom intervencijom sprečio poraz Kaljarija.