Interu samo bod na Siciliji, novi kiks Vidića

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 22.Sep.2014, 01:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Palerma i Intera odigrali su večeras nerešeno 1:1 u utakmici 3. kola italijanske Serija A.

Palermo je poveo nakon početničke greške Nemanje Vidića, koji je u 3. minutu poklonio Franku Vaskezu da postigne gol za domaćina.

Bivši kapiten reprezentacije Srbije i Mančester Junajteda imao je priliku da se iskupi, ali je sudija poništio njegov gol glavom u 45. minutu zbog ofsajda. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine <<

Ovo je bila druga utakmica Vidića u dresu Intera, pošto je prethodnu propustio jer je na debiju za neroazure protiv Torina dobio crveni karton zbog aplaudiranja sudiji.

Bod Interu doneo je Kovačić u 42. minutu.

Novi trijumf Rome

Fudbaleri Rome savladali su danas kod kuće ekipu Kaljarija sa 2:0, dok su minimalne pobede ostvarili Fiorentina i Udineze, u utakmicama 3. kola italijanske Serije A.

Roma i posle tri odigrana meča ima maksimalan učinak baš kao šampion Juventus.

Rimljani su protiv Kaljarija posao završili posle 15 minuta igre golovima Destra i Florencija.

Srpski reprezentativac Adem Ljajić odigrao je poslednjih dvadesetak minuta meča.

Udineze je sredinom drugog poluvremena postigao gol i osvojio tri boda protiv Napolija, a minimalnu pobedu slavila je i Fiorentini u Bergamu protiv Atalante.

Nenad Tomović ceo meč odgledao je na klupi "ljubičastih", baš kao i Vlada Avramov kod Atalante.

Ekipa Lacija, za koju nastupaju Dušan Basta i Filip Đorđević, u finišu meča poražen je od Đenove (1:0), dok je Sampdorija Siniše Mihajlovića osvojila bod na gostovanju protiv Sasuola (0:0).