NOVI REMI ZVEZDE: Crveno-beli remizirali i sa mađarskim drugoligašem

Izvor: Kurir, 25.Jul.2014, 19:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su sa mađarskim drugoligašem Vašašom, rezultatom 1:1, na prvom kontrolnom meču u Sloveniji

30. minut - Igra se uglavnom na polovini Zvezde. Mađari u ovim trenucima imaju inicijativu, ali ne i prave prilike.

26. minut - Nova prilika za Vašaš, ali lopta posle obećavajućeg slobodnog udarca pogađa živi zid i odlazi u koner.

21. minut - Kontranapad Zvezde preko Rakića po desnoj strani, ali na kraju crveno-beli >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << samo stižu do novog kornera.

15. minut - Posle kornera prečka za Vašaš. U nastavku akcije novi pokušaj Mađari, ali lopta odlazi preko gola.

4. minut - Gooooool, Zvezda vodi 1:0! Strelac je Planić. Pojačanje iz OFK Beograda postiže prvi gol za crveno-bele. Milijaš je izveo korner, a Planić na drugoj stativi glavom trese mrežu.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.