Minimalac Zvezde protiv Donjeg Srema

Izvor: Press, 25.Okt.2014, 20:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Domaćin trijumfovao golom sa bele tačke, gostima poništen gol zbog spornog ofsajda Darka Spalevića
 Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na Marakani ekipu Donjeg Srema sa 1:0 (1:0), u utakmici 10. kola Superlige.

Jedini gol na meču postigao je Slovenac Nejc Pečnik u 33. minutu iz penala.

Početak utakmica kasnio je više od 20 minuta zbog kvara na trafo stanici i nestanka struje na stadionu.

Zvezda je posle ove pobede prišla na bod zaostatka u odnosu na Partizan, koji ima dve utakmice manje i sutra gostuje ekipi Jagodine.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Partizan,   Jagodina