Crvena zvezda odigrala 1:1 protiv Vašaša

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Jul.2014, 21:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su danas protiv ekipe mađarskog drugoligaša Vašaša nerešeno 1:1, u kontrolnoj utakmici tokom drugog dela priprema u Sloveniji za nastupajuću sezonu.

Crveno-beli su poveli golom novoangažovanog pojačanja Bogdana Planića već u 4, a konačan rezultat postavljen je u 80. minutu.

Planić je u završnici prvog poluvremena zbog prekršaja zaradio direktan crveni karton, ali sa pravom zamene.

Do kraja priprema u Sloveniji izabranici trenera Nenada Lalatovića odigraće još tri kontrolne utakmice, 28. jula protiv Krškog, 29. jula protiv Hanovera i 2. avgusta protiv Genčlerbirligija.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...