Novi laserski projektor u KC Zrenjanin

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 03.Apr.2020, 17:37

Novi laserski projektor u KC "Zrenjanin"

Kulturni centar u Zrenjaninu će ubuduće prikazivati filmove na novom laserskom projektoru. Publiku očekuje odlična slika i ton u velikoj sali Kulturnog centra, u kojoj će moći da prate i pogledaju najnovije hitove domaće i strane produkcije.

U Kulturnom centru postavljen je najsavremeniji laserski projektor koji je obezbeđen zahvaljujući finansijskoj podršci Filmskog centra Srbije i Grada Zrenjanina. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine <<

"Mi smo dobili šest miliona od Filmskog centra, grad je takođe pomogao sa million dinara, tako da smo obezbedili sredstva za kupovinu najsavremenijeg digitalnog laserskog projektora. Kulturni centar će unaprediti svoje programske aktivnosti, repertoar filmskog progama će biti konstantan i građani Zrenjanina će od sada imati najsavremeniju sliku," kaže Goran Marinković, direktor KC "Zrenjanin".

Najsavremeniji laserski projektor zamenio je stari, koji je u Kulturnom centru postavljen davne 1978. godine. U narednim lepšim danima zrenjaninska publika će moći da uživa u redovnim filmskim projekcijama.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.