
Izvor: Danas, 24.Maj.2025, 21:44
„Pamtimo Zaječar po tome što smo pobedili vlast, koja mora da ode“: Tihomir Stanić na protestu „Sloboda kreće sa istoka“
Krajnje je vreme da izađemo iz zone komfora i da pružimo bezrezervnu podršku studentima koji su se pobunili na veličanstven način, jer da smo mi nešto znali, ne bismo dovde došli, rekao je na današnjem studentskom protestu u Zaječaru glumac Tihomir Stanić.
Pogledaj vesti o: Zaječar
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.