Izvor: Blic, 30.Jun.2025, 23:07

"NIKOG NISAM GAZILA, NA MOJU DECU NIKO NEĆE UDARATI" Oglasila se Marija Mikić nakon optužbi da je pokušala da "uleti u blokadu" kad je zaobilazila kontejner

Pevačicu Mariju Mikić optužili su da je danas kolima pokušala da "uleti u blokadu" na Bežanijskoj kosi.

Nastavak na Blic...






Povezane vesti

"Ničiju decu nisam gazila, samo sam išla po svoju" Oglasila se Marija Mikić nakon optužbi da je pokušala da 'uleti u blokade' - udarili joj na majčinstvo

Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Jul.2025, 09:34

Pevačica van sebe zbog situacije koja je zadesila na beogradskim ulicama. Oglasila se na društvenim mrežama i objasnila je šta se dogodilo.

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.