Cecin tata: Kad moja suza poteče, neće biti dobro

Izvor: S media, 05.Apr.2011, 10:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Cecin tata: "Kad moja suza poteče, neće biti dobro"

Slobodan Veličković, otac folk dive Cece Ražnatović, protiv koje je podignuta optužnica, iščekuje početak suđenja i tvrdi da njegova ćerka ni za šta nije kriva. On ističe da je čitav proces nameštaljka.

- Moja ćerka je dama. Srbija to mora da shvati! Hapsili su je za vreme „Sablje", optužujući je da krije Legiju, pa evo opet sad pred izbore. Sve je to politička farsa. Ja sam spreman na sve! Imam 62 godine i ne treba mi ništa u životu, al neće niko moje dete da hapsi. >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Zašto je pre osam godina, kada je bila uhapšena, nisu osudili nego je sada opet zafrkavaju?! Nek joj uzmu vilu, napraviće njoj tata drugu - kaže Slobodan Veličković u intervjuu za „Puls".

On ističe da retko priča sa Cecom o poslednjim događajima jer ne želi da je opterećuje.

- Udarili su na moje dete i svete joj se za sve što nisu mogli Željku da urade. Pa klub je propao jer ona to nije znala da vodi. Ona nema pojma o tome. Moja suza kada poteče neće na dobro da izađe - kaže vidno potresen Cecin otac.

Poznati o Cecinoj optužnici (VIDEO)

CECA: Evo vam pare! I robijaću pet godina!

Nestala Ceca!

Dok on okopava baštu i gaji stoku u Žitorađi, Cecina mama je otputovala na Kipar kod druge ćerke Lidije, koja je takođe optužena za malverzacije sa fudbalerima.

- Supruga mi se razbolela, a morala je da ode na Kipar da čuva unuče kako bi Lidija došla u Srbiju, inače bi je optužili da je pobegla. Strašno šta smo doživeli. Ja ovde u Žitorađi skupljam jaja na imanju i obrađujem baštu kako bi moja deca i unuci jeli domaću hranu. Sve sam svojim radom stekao, kao i Ceca. Ona je u tu kuću što hoće da joj oduzmu uložila dva i po miliona evra od prodatih CD-ova i nastupa. Ajd da vidim kada joj uzmu ko će da se useli u nju - ističe Slobodan i dodaje:

- Ceci sam rekao: „Sine, glavu gore, ima tata sve." Ja nemam reči šta joj rade. Najveću srpsku legendu optužuju za glupost. Tako su uradili i sa Džajićem - revoltiran je Slobodan.

Danima građani, kolege i javne ličnosti podržavaju Cecu, međutim ona ne izlazi iz kuće. Njena deca Anastasija i Veljko protekle nedelje nisu išli u školu, a njeni bliski prijatelji kažu da je smršala , da slabo jede i da mnogo puši. Ipak, kako navode, trudi se da održi psihičku stabilnost kako bi decu zaštitila od patnje i sebe ojačala pred suđenje.

(Puls)

Nastavak na S media...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.