
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Nov.2024, 12:50
Radio-televizija Vojvodine na 55. Međunarodnom sajmu turizma u Novom Sadu
Povodom 75 godina od osnivanja naše kuće, Radio-televizija Vojvodine uz bogat sadržaj, interaktivne aktivnosti i prigodne poklone, učestvuje na 55. Međunarodnom sajmu turizma koji se održava od četvrtka 28. do subote 30. novembra u Novom Sadu.
Pošaljite pismo sa RTV markicom
Na štandu RTV-a, posetioci Sajma turizma imaće i jedinstvenu priliku da pošalju rođendansko pismo sa prigodnom poštanskom markicom RTV-a koju je izdala Pošta Srbije, a kojom se >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << obeležava jubilej 75 godina medijskog stvaralaštva javne medijske ustanove.
Program sa specijalnim gostima
Program na RTV štandu obogatiće i specijalni gosti koji će predstaviti svoje emisije i knjige.
- U četvrtak, 28. novembra, od 17 časova, posetioci će imati priliku da se upoznaju sa emisijom Ilije Tucića „Male Vojvođanske priče", koji će podeliti priče iz istoimene knjige „Male vojvođanske priče".
- U petak, 29. novembra, od 17 časova, na štandu RTV-a biće Blažo Popović, poznat po svojim putopisnim emisijama koje istražuju neverovatna mesta i kulture. Trenutno se na RTV-u emituje serijal "Bez aranžmana - po Niskim zemljama“. Posetioci će imati priliku i da se upoznaju s knjigom Blaža Popovića "Uljez među opsenama. Italija – gradovi i sudbine".
Ovi sadržaji biće pravi užitak za sve ljubitelje turizma i putovanja.
Nagrade za preuzimanje RTV aplikacije
Posetioci koji instaliraju RTV aplikaciju ili nas zaprate na društvemnim mrežama dobiće nagradu. Ovo je odlična prilika da se upoznate sa našim digitalnim sadržajem i uživate u RTV programima na svom mobilnom uređaju, gde god da se nalazite.
Radio-televizija Vojvodine sa velikim zadovoljstvom poziva sve ljubitelje turizma, kao i sve građane, da posete štand i postanu deo proslave 75 godina uspešnog rada RTV-a.
Ulaz na 55. Međunarodni sajam turizma je slobodan.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Makedonski Nacionalni savet obeležava jubilej, 20 godina od osnivanja
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Nov.2024
Nacionalni savet makedonske nacionalne manjine ove godine obeležava jubilej, 20 godina od osnivanja. Radio televizija Vojvodine, ugostila je članove tog Nacionalnog saveta, sa predsednicom Zoricom Mitrović na čelu. ..Na sastanku je bilo reči o svečanoj akademiji Nacionalnog saveta makedonske...