Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Nov.2016, 10:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšen zbog "sređivanja" viza za SAD
Policija u Beogradu uhapsila je sugrađanina V.T. (1978), za koga se sumnja da je prevario više osoba i oštetio ih za oko 3.850.000 dinara, 5.000 američkih dolara, 1.200 konvertibilnih maraka i 2.000 evra, saopštio je danas MUP.
Sumnja se da je V.T. u periodu od marta 2014. do oktobra 2016. godine oštećenima obećavao da će im putem svojih poznanstava obezbediti garantna pisma i turističke vize za ulazak u Sjedinjene >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Američke Države.
Nakon toga, uzimao je putne isprave i novac od oštećenih, a potom izbegavao kontakte sa njima.
Garantna pisma i vize im nije obezbedio, a novac je zadržao za sebe.
Osumnjičeni je, uz krivičnu prijavu, priveden Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.
Pošto se sumnja da je broj prevarenih veći od onog koji je dosadašnjim radom utvrđen, pozivaju se oštećeni da se jave na telefone PU za grad Beograd 011/279-84-09 i 011/279-74-72.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
BEOGRAĐANIN OBEĆAVAO VIZE ZA SAD, PA OJADIO GRAĐANE: Dolijao V. T. koji je prevario više osoba
Izvor: Telegraf.rs, 26.Nov.2016
Policija u Beogradu uhapsila je sugrađanina V. T. (38), za koga se sumnja da je prevario više osoba i oštetio ih za oko 3.850.000 dinara, 5.000 američkih dolara, 1.200 konvertibilnih maraka i 2.000 evra, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova...Sumnja se da je V. T. u periodu od marta 2014....




