Španovićeva otišla na pripreme na Tenerife

Izvor: Sportski Žurnal, 11.Dec.2013, 15:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Španovićeva otišla na pripreme na Tenerife

Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović otputovala je na Tenerife gde će odraditi prvi deo priprema za novu sezonu.
Uz Španovićevu je otišao i trener Goran Obradović, a srpska atletičarka na Tenerifama će se pridružiti kolegama Tatjani Jelači i Emiru Bekriću.
Prvobitno je bilo planirano da se pripreme odrade u Dubaiju, ali je zbog administrativnih problema, odnosno zbog toga što nije dobila vizu, došlo do promene plana.
Nakon toga trener Obradović odlučio se za „proverenu” atletsku bazu na Tenerifama.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Povezane vesti

Ivana Španović stigla na Tenerife, probleme stvara nevreme (VIDEO)

Izvor: Sportal.rs, 11.Dec.2013

Srpski atletičari pripremaju se za novu sezonu na Tenerifama. Na Kanarska ostrva stigla je i Ivana Španović, mada je prvobitno bilo planirano da joj baza bude Dubai.

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.