Novo poluvrijeme u odnosima EU - BiH

Izvor: Cafe.ba, 26.Maj.2008, 14:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novo poluvrijeme u odnosima EU - BiH

Otvaranje dijaloga o bezviznom režimu je novo poluvrijeme u odnosima između Evropske unije i Bosne i Hercegovine i prva prava 'renta' koju će, nakon skoro dvadeset godina izolacije, direktno dobiti svi naši građani od Evropske unije, a ne institucije, vlast ili politika“, izjavio je za RDW predsjedavajući Vijeća ministara BiH Nikola Špirić nakon što je, na čelu višečlane državne delegacije, u nedjelju uvečer doputovao u Bruxelles.

Nastavak na Cafe.ba...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Cafe.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Cafe.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.