Izvor: Radio 021, 16.Jun.2015, 10:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nema viza za SAD zbog greške u sistemu
Građani širom sveta, kao i oni u Srbiji, koji bi put Amerike, moraće da odlože putovanje, jer zbog greške u sistemu ambasade SAD ne izdaju vize.
Problem traje već deset dana.
- Po hitnom postupku radimo na rešavanju problema i očekujemo da sistem uskoro bude u funkciji - kaže šefica američkog Konzulata u Beogradu Elizabet Grekon.
- Ćerka ima let za dva dana, ali po svemu sudeći moraće da ga otkaže - rekla je za Blic jedna Beograđanka.
I ministar energetike Aleksandar Antić je otputovao u SAD u poslovnu posetu bez člananova svoje delegacije jer nikome od njih zbog ovog problema nije izdata viza.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











