Izvor: Kamatica.com, 13.Jul.2018, 09:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Dina" smeta samo "vizi" i "masteru"

Od obaveznog izdavanja "dina" kartice koristi bi trebalo da imaju svi. Najviše trgovci i država, ali i građani, ako roba koju su plaćali karticama pojeftini ili prestanu da koriste kartice čije održavanje moraju da plate....
Pogledaj vesti o: Vize

Nastavak na Kamatica.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kamatica.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kamatica.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.