Sarajevo slavilo protiv Goražda, na probi igrači iz Gambije i Koreje

Izvor: SandzakPress.net, 25.Jul.2019, 21:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sarajevo je danas odigralo prijateljsku utakmicu u trening centru Butmir protiv Goražda. Utakmica je završena rezultatom 3:2, a pogotke za Sarajevo postigli su Bubacarr i Guzina, dok za Goražde dvostruki strijelac bio je Hasanović. U početnom sastavu Sarajeva igrali su Dizdarević, Mustafić, Kurdić, Konjalić, Letić, Gavrić, Salčin, Bubacarr, Šišić, Cruz i Guzina. Na samom početku utakmice, Šišić je upisao prvu šansu, ali lopta odlazi preko gola. U 10. minuti nakon starta nad Salčinom, >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << slobodan udarac izvodi Gavrić, golman Poračanin brani njegov pokušaj. Deset minuta kasnije, probni igrač Bubacarr Kebbeh iz Gambije pogađa za vodstvo Sarajeva. Aladin Šišić svoju drugu šansu upisao je i u 26. minuti kada izlazi sam na golmana, ali na kraju pogađa prečku. Samo par minuta kasnije, Sarajevo dolazi do novog pogotka. Na asistenciju Letića, Guzina pogađa za 2:0. U drugom poluvremenu priliku za igru u nastavku utakmice dobili su i Kim Min Suu i Chae Hyo Jun, igrači koji su došli na probu iz Južne Koreje. Sabljica, Imamović, Marković i Dervišagić također su upisali nastup u drugom poluvremenu prijateljske utakmice. Na asistenciju Imamovića, Guzina ponovo pogađa za 3:0, ali nedugo nakon toga Hasanović dva puta pogađa mrežu Sarajeva i postavlja konačni rezultat 3:2. Predstojećeg vikenda Sarajevo gostuje Čeliku na Bilinom Polju, a susret je na rasporedu u nedjelju u 20:30 sati. Klix.ba Pogledajte vijest na izvornom sajtu: Sarajevo slavilo protiv Goražda, na probi igrači iz Gambije i Koreje

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.