Izvor: Nezavisne Novine, 20.Maj.2017, 10:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Danas nestabilno vrijeme uz jače pljuskove
BANJALUKA - U Republici Srpskoj i Federaciji BiH danas će biti nestabilno vrijeme uz jače pljuskove sa grmljavinom i najvišu dnevnu temperaturu do 27 °C.
Prijepodne biće sunčano i toplo vrijeme, na istoku umjereno oblačno uz slabu kišu samo ponegdje, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
Popodne se očekuju i lokalne nepogode uz jače i obilnije padavine i pad temperature, pojačan vjetar i pojavu grada ponegdje.
Uveče i u noći >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << biće oblačno uz umjerenu do jaku kišu u većini predjela, samo će na jugu padati slaba kiša.
Dnevna temperatura vazduha biće od 20 °C do 27 °C, u višim predjelima od 17 °C.
Duvaće slab do umjeren vjetar sjevernih smjerova, pri pljuskovima povremeno jak, saopšteno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.
Temperatura u 8.00 časova:
Nastavak na Nezavisne Novine...




