Otpevala i otišla! (VIDEO)

Izvor: Mondo, 05.Dec.2015, 09:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Otpevala i otišla! (VIDEO)

Rada Vasić izbačena iz Velikog Brata nakon muzičke numere u kojoj joj se pridružio i suprug.

Blizanci Mika i Giba tako su ostali "jedini" Vasići u Kući i finalu, pošto je njihova mama Rada sinoć izbačena glasovima publike.

Rada je najpre izvela muzičku tačku - ona i Zorica pevale su "Kolačiće" i "Mićo moj", a pridružio im se i Rade kao specijalni gost, koji je sam otpevao "Skitnicu". >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<



Izvor: YouTube

U finalu su ostali blizanci Vasić, Tina, Goran, Zorica, Barbara i Ervin. U petak će biti finale, dok će pobednik biti odlučen u superfinalu koje je na programu u subotu, 12. decembra na B92.



Izvor: YouTube

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.