Izvor: Mondo, 05.Dec.2015, 09:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Otpevala i otišla! (VIDEO)
Rada Vasić izbačena iz Velikog Brata nakon muzičke numere u kojoj joj se pridružio i suprug.
Blizanci Mika i Giba tako su ostali "jedini" Vasići u Kući i finalu, pošto je njihova mama Rada sinoć izbačena glasovima publike.
Rada je najpre izvela muzičku tačku - ona i Zorica pevale su "Kolačiće" i "Mićo moj", a pridružio im se i Rade kao specijalni gost, koji je sam otpevao "Skitnicu". >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<
Izvor: YouTube
U finalu su ostali blizanci Vasić, Tina, Goran, Zorica, Barbara i Ervin. U petak će biti finale, dok će pobednik biti odlučen u superfinalu koje je na programu u subotu, 12. decembra na B92.
Izvor: YouTube
















