Mladen i Anabela raskinuli

Izvor: Vesti-online.com, 09.Jan.2011, 14:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mladen i Anabela raskinuli

Estradno-manekenski par okončao je jednogodišnju ljubavnu romansu započetu u rijalitiju "Veliki Brat

Mladen Radulović i Anabela Bukva, nekada Đogani, više nisu zajedno, piše beogradska štampa. Pevačica i maneken raskinuli su jednogodišnju vezu, koju su započeli pred milionima gledalaca u rijalitiju "Veliki Brat", jer su oboje shvatili >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << da njihova ljubav nema budućnost.

"Poslednjih meseci stalno su se raspravljali o raznim stvarima, i na kraju su im se putevi razišli. Iscrpli su sve zajedničke teme, interesovanja im više nisu bila ista, pa je kraj bio neminovan. Oboje su odrasli i civilizovani ljudi, pa je raskid prošao bez teških reči i suza, a šanse da se pomire su gotovo nikakve", kaže izvor blizak poznatom paru.

Mladen više ne živi sa Anabelom, a pre nekoliko dana vratio se u svoj momački stan u centru Beograda, gde se trenutno nalazi. Njih dvoje ni Božić nisu proveli zajedno. Na novonastalu ljubavnu situaciju Anabela je novinarima kratko rekla: "Nemam komentar"!

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Obrt u vezi Anabele i Mladena: Našoj ljubavi je kraj!

Izvor: Svet, 09.Jan.2011

Anabela Bukva i Mladen Radulović više nisu zajedno, piše "Kurir". Pevačica i maneken raskinuli su jednogodišnju vezu, koju su započeli pred milionima gledalaca u rijalitiju "Veliki Brat", pošto su shvatili da njihova ljubav nema budućnost. "Poslednjih meseci stalno su se raspravljali o raznim...

Nastavak na Svet...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.