Izvor: Sportske.net, 11.Okt.2015, 11:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zvezda - Ništa od Tomasa?!
Najave angažovanja velikog pojačanja obradovale su brojne navijače Crvene zvezde, ali...
Posle jučerašnjih sjajnih vesti koje je na Tviteru objavio turski novinar Fersu Jahjabejoglu, da bi Dešon Tomas narednih dana mogao da pojača ekipu Crvene zvezde pred start u Evroligi, danas je usledi ''hladan tuš'' za pristalice crveno-belih.
Naime, prema najnovijim informacijama do kojih >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je došao ''Kurir'', od ovog transfera neće biti ništa!
Razlog?
Bivši košarkaš Barselone ne želi da tek tako odustane od mogućnosti da zaigra u NBA ligi i to mu je glavna preokupacija u ovom trenutku, ali ukoliko u toj nameri i ne uspe, pomenuti izvor navodi da će se okrenuti evroligaškim klubovima, ali onim finansijski imućnijim.
Ovo naravno, ne znači da je mogućnost Tomasovog dolaska i definitivno propala, ali Zvezdine šanse ipak nisu tako velike kako se u prvi mah to činilo.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda, Evroliga













