Izvor: HotSport.rs, 26.Feb.2024, 19:46

Zakuvali su malo utakmicu pred kraj prvog dela Gruzini. Košarkaši Srbije svoj drugi meč kvalifikacija za Evrobasket igraju u Tibilisiju protiv domaće Gruzije. Rezultat nakon 20 minuta igre iznosi 3138. Posle 1/4 🇬🇪 1️⃣2️⃣ 🇷🇸 2️⃣1️⃣#MakeYourMark #EuroBasket pic.twitter.com/sEkql9dNIo — Košarkaški savez SRB (@KSSrbije) February 26, 2024   Orlovi su relativno brzo i lako stekli dvocifrenu ... Read more
The post (POLUVREME) SRBIJA RUTINIRALA GRUZIJU, PA POSUSTALA: Evroligaški igrači prave razliku, ipak domaći se ne daju! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Twiter,   Košarka