OVAJ ČOVEK JE NEZAUSTAVLJIV: Mitrović dao JOŠ JEDAN gol Liverpulu (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 06.Avg.2022, 15:34

Za sada je najbolji strelac lige.

Srpski napadač, Aleksandar Mitrović, postigao je dva gola za Fulam u remiju sa Liverpulom (2:2) u prvom kolu Premijer lige.

Već u prvom napadu i prvom minutu Mitrović je imao dobru šansu, a to je nagovestilo njegovu briljantnu partiju.

Špic Orlova je u 33. minutu meča bio bolji u skoku od Trenta Aleksandera-Arnolda i preciznim udarcem glavom savladao Alisona.

Aleksandar Mitrović Mitrogol rešeta već na startu! >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Protiv Liverpula, rođaci... pic.twitter.com/yXjF16zAVs

— Glengeri kontakti (@FuckinDeadbeat) August 6, 2022

Vicešampion Evrope je izjednačio u u 64. preko Nunjeza, ali je Mitrogol u 72. najpre iznudio penal, a zatim i pogodio sa bele tačke za 2:1.

⚪️ GOAL!

Aleksandar Mitrovic sends Fulham back in front from the penalty spot#Fulham [2] - 1 Liverpool

pic.twitter.com/6iW7GpMV87

— PL Goals And highlights (@GoalFest) August 6, 2022

Ipak, nije Fulam uspeo da trijumfuje, pošto je konačnih 2:2 postavio Mo Salah u 80. minutu.