Nevena se pohvalila: Previše prisna sa Šakom?!

Izvor: NaDlanu.com, 19.Dec.2013, 20:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nevena se pohvalila: Previše prisna sa Šakom?!

Folk pevač Šako Polumenta sinoć je održao koncert u Majamiju, a kao specijalna gošća pojavila se manekenka Nevena Milićević.

Njih dvoje su, ako je suditi po fotografijama bili i više nego prisni, a Nevena nije krila oduševljenje što je na njegovom nastupu. - Šako prekida pesmu da kaže NA SRPSKOM: "Specijalan pozdrav za ovu ovde CRNOGORKU moju!" - napisala je manekenka na "Tviteru" ispod fotografije.Blic

Nastavak na NaDlanu.com...



Povezane vesti

šako Polumenta i Nevena Miličević u prisnim pozama: šapuću jedno drugom na uvce! (Foto+Video)

Izvor: Svet plus, 19.Dec.2013

Scaron;ako Polumenta sinoć je nastupio u Majamiju, a podršku mu je pružala manekenka Nevena Miličević. Sudeći po fotografijama koje je Nevena objavila na društvenim mrežama, njih dvoje su jako prisni, pa možda čak i ne samo prijatelji.

Nastavak na Svet plus...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.