Grobari grme na Tviteru, setili se i Barda... (foto)

Izvor: Sportske.net, 28.Sep.2017, 23:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grobari ''grme'' na Tviteru, setili se i ''Barda''... (foto)

Od velikog oduševljenja na poluvremenu, do ''lavine'' kritika na kraju utakmice.

Sve u skladu sa igrom Partizana večeras, s obzirom da je Đukićev tim  vodio 2:0 na poluvremenu, a na kraju izgubio sa 3:2, uz još nekoliko velikih prilika za goste koje je osujetioo sjajni Stojković.

Igra crno-belih potpuno se raspala u drugih 45 minuta, a navijači se pitaju da li je u pitanju kukavičluk ili izostanak reakcije trenera Đukića posle dvostruke izmene >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << kod gostiju koja je umnogome popravila igru Kijevljana.

A ima i onih koji su se još jednom podsetili reči Milana Živadinovića da je ''2:0 najopasniji rezuultat''.