GOL MAŠINA MELJE I U BUNDESLIGI: Prvenac Kejna u dresu Bajerna za ubedljiv start Bavaraca

Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Avg.2023, 22:38

Englez efikasan u Bremenu.

Debi kao iz bajke u Bundesligi za Harija Kejna.

Novi napadač Bajerna bio je najzaslužniji za trijumf prvaka u Bremenu nad Verderom 4:0 (1:0) na otvaranju nove sezone šampionata Nemačke.

Bavarci su slavili na vrućem gostovanju, a dojučerašnji kapiten Totenhema je dobio glavnu ulogu u timu Tomasa Tuhela.

Kejn je prvo asistirao u četvrtom minutu za vodeći pogodak Liroja Sanea, da bi udvostručio prednost gostiju >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << u 74. minutu na dodavanje Alfonsa Dejvisa.

🚨HARRY KANE FIRST BAYERN GOAL

pic.twitter.com/Pr4eLSyypa

— L.Prince 👑 (@LeroyPrince77) August 18, 2023

Tačku na meč stavili su Sane još jednim pgotokom u 91. minutu i rezervista Matis Tel u petom minutu sudijske nadoknade. Upravo je Tel zamenio Kejna u poslednjih 10-ak minuta i opravdao poverenje trenera Tuhela.

U ekipi Verdera ceo meč je odigrao reprezentativac Srbije Miloš Veljković.