
Izvor: Blic, 18.Mar.2025, 14:08
Već 500 mladih podnelo zahtev za stambeni kredit! Većina ide na najviši iznos: Evo za koje stanove su najviše zainteresovani
U Banku Poštanska štedionica već je stiglo prvih 500 zahteva za kredit iz državnog programa za mlade.
Pogledaj vesti o: Stambeni krediti
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Mladi podneli 500 prijava za kredite za stanove: Novi Sad i Beograd najtraženiji
Izvor: Radio 021, 19.Mar.2025, 08:48
Najviše mladih koji su Poštanskoj štedionici podneli 500 zahteva za povoljni stambeni kredit kao lokaciju željene nekretnine navelo je Beograd - 29 odsto, a na drugom mestu je Novi Sad sa 20 odsto.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.