Izvor: Press, 04.Avg.2015, 12:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
I Slovenci bi Telekom Srbije
Telekom Slovenija predao je neobavezujuću ponudu za preuzimanje kompanije Telekoma Srbija, prenosi regionalni portal Seebiz, pozivajući se na slovenačku agenciju STA.
Među ponuđačima, kako se navodi, nalaze se i Advent internešenal, Apolo, Kolbek kepital, Dojče telekom, Frans telekom i Amerika movil. Portal podseća da država Srbija ima 58,11 odsto udela u Telekomu Srbija, 20 odsto >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << deonica jer u vlasništvu kompanije, a 21,89 odsto poseduju fizička lica. Što se tiče privatizacije grupe Telekom Slovenija, Slovenački državni holding ove nedelje je raspravljao o toj temi, ali bez konkretnog zaključka, očekujući da jedini ponuđač, britanski Sinven (Cinven), poboljša svoju ponudu. Inače, ambasador SAD u Srbiji Majkl Kirbi izjavio je juče da je nekoliko kompanija iz Amerike zainteresovano za privatizaciju srpskog "Telekoma".
Pogledaj vesti o: Telekom Srbija
I Slovenci bi Telekom Srbija
Izvor: Kamatica.com, 04.Avg.2015
Telekom Slovenija predao je neobavezujuću ponudu za preuzimanje kompanije Telekoma Srbija, prenosi regionalni portal Seebiz, pozivajući se na slovenačku agenciju STA...Među ponuđačima, kako se navodi, nalaze se i Advent International, Apolo, Colbeck Capital, Deutschen Telekom, France Telecom i...






