Dačićev kum na čelu Telekoma?

Izvor: Vesti-online.com, 05.Jul.2012, 11:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dačićev kum na čelu "Telekoma"?

Vladimir Zagrađanin, kum Ivice Dačića i nekadašnji direktor Socijalističke partije Srbije, jedan je od najozbiljnijih kandidata za novog direktora "Telekoma", saznaje "Alo!".

Prema tvrdnjama izvora Alo-a, SPS-u će po novom koalicionom sporazumu pripasti najprofitabilnije državno preduzeće, a u ovom trenutku prvoj fotelji najbliži je upravo Zagrađanin, inače oslobođen optužbi za davanje mita u aferi "kofer“. Nije tajna da su Zagrađanin i Dačić bili vrlo bliski >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << saradnici, ali i kumovi.

Svoja saznanja novinari Alo-a su pokušali da provere direktno od Vladana Zagrađanina. Iako nije bio raspoložen za priču, socijalista nije potvrdio, ali ni demantovao informaciju da je u igri za prvog čoveka "Telekoma".

- Nemam komentar - kratko je rekao Zagrađanin.

Podsećanja radi, on je uhapšen 11. januara 2006. godine u stanu tadašnjeg viceguvernera Dejana Simića u kome se pojavio u društvu Ivice Dačića. Policija je upala 15 minuta pošto je Dačić napustio stan i zatekla kofer sa 100.000 evra. Simić i Zagrađanin pravosnažno su oslobođeni optužbi za primanje mita, a Dačić se u postupku pojavio kao svedok. Pred sudom je priznao da je nakon poziva tadašnjeg generalnog sekretara vlade Dejana Mihajlova napustio stan, piše Alo.
Pogledaj vesti o: Telekom Srbija

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.