Izvor: Blic, 01.Mar.2025, 12:25

Vučić: Za sedam, osam dana donosimo zakon za povoljne stambene kredite za mlade

Predsednik Aleksandar Vučić danas je u Knjaževcu, tokom obilaska štandova i razgovora sa predstavnicima udruženja poljoprivrednih proizvođača, lovaca, privrednika i građana rekao da će u narednih sedam, osam dana u Skupštini Srbije biti donet zakon o subvencijama za kredite za stanove za mlade.
Pogledaj vesti o: Stambeni krediti

Nastavak na Blic...






Povezane vesti

Vučić otkrio: Za sedam dana stižu povoljni krediti za mlade - evo ko mora odmah da se prijavi da ne izgubi šansu

Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Mar.2025

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će u narednih sedam do osam dana Skupština Srbije usvojiti zakon koji će omogućiti subvencionisane stambene kredite za mlade.

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.