Kolubara slavila na Čika Dači i prekinula niz poraza

Izvor: B92, 01.Okt.2021, 17:04

Kolubara slavila na "Čika Dači" i prekinula niz poraza

Fudbaleri Kolubare pobedom nad Radničkim u Kragujevcu rezultatom 2:0 (0:0) otvorila je 12. kolo Linglong Superlige Srbije.

Lazarevčani su prekinuli niz od tri uzastopna poraza i sa ova tri boda skočili na 10. mesto na tabeli sa 12 osvojenih bodova.

Radnički ima jedan više posle 12 odigranih utakmica.

Meč na "Čika Dači" rešen je u drugom poluvremenu, a Kolubaru je u prednost doveo Uroš Đuranović u 49. minutu.

Domaći su jurili izjednačenje, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ali ga nisu dostigli, pa je u prvom minutu nadoknade Bogdan Mladenović otklonio sve dileme drugim golom za Kolubaru.