Izvor: Kurir, 12.Sep.2011, 08:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
URŠKA: SEVE, HOĆU S TOBOM DA SNIMAM PORNIĆ!
Kakav bi to blokbaster bio! Urška Čepin, slovenačka starleta, vlasnica bordela i odnedavno glumica, predstavila je u petak uveče u Ljubljani svoj film „Doručak za petlove“.
Kakav bi to blokbaster bio!
Urška Čepin, slovenačka starleta, vlasnica bordela i odnedavno glumica, predstavila je u petak uveče u Ljubljani svoj film „Doručak za petlove“.
Reč je o porno-parodiji u kojoj Urška igra >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Severinu Vučković. Na premijeri Urška je iznela zanimljivu ideju:
- Bilo mi je zadovoljstvo da gostujem u porniću iako nikad ne bih bila porno-glumica. Posebno mi je drago što sam bar na pet minuta bila Severina. Nadam se da će me zvati da zajedno snimimo soft pornić - rekla je bivša učesnica „Farme“.
Međutim, pošto je Seve na trudničkom, verujemo da će se izjasniti kad se porodi.
(D. I.)









