Izvor: Poznati.info, 01.Feb.2013, 04:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Severina oduševila i sebe
Severinine fotografije u uskoj haljini od čipke, nastale sasvim slučajno pored kolone časnih sestara i fratara, ne samo da su oduševila ceo Balkan već i samu pevačicu.
Sve se desilo prošlog vikenda u Dubrovniku gde je Severina promovisala novi model Golfa, ali se snimanje poklopilo sa procesijom časnih sestara i fratara koji su baš tuda prolazili, a fotografi su ovaj nezaboravni trenutak ovekovečili.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Poznati.info << />
“Ovakvo nešto je nemoguće režirati. Da sam bila jednostavno obučena to ne bi bilo to. Kontrast crne haljine od čipke i odora je neverovatan. Takvo nešto sam do sada gledala samo na filmovima i te trenutke ću da pamtim ceo život”, izjavila je Severina za “Story”, a prenosi portal “Index”.
Kada je u pitanju njen ljubavni život, Seve baš i nije bila rečita. Na pitanje o mogućem pomirenju sa srpskim kraljem bakra kratko je odgovorila: “Pa nisam baba gatara, nemam pojma!”.
Severina se fotografijama pohvalila i na Facebook profilu gde možete da pogledate celu galeriju.
(MONDO)








