Severina mislila da ne može da ostane trudna!

Izvor: S media, 06.Avg.2011, 02:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Severina mislila da ne može da ostane trudna!

Najpopularniji ljubavni par na Balkanu rešio je da sklopi građanski brak pre rođenja deteta, i to će učiniti samo u prisustvu kumova i roditelja. Seve, koja je pre Milana četiri puta bila verena, nije htela da se uda dok ne zatrudni i čak je verovala da ona uopšte ne može da ima decu, otkriva bliska prijateljica jednog od članova njene porodice.

To što se godinama ponašala kao Džulija Roberts u filmu „Odbegla mlada“ mnoge je čudilo. Matrica je bila ista: zaljubila bi >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << se, zabavljala neko vreme sa dečkom, on bi je zaprosio na kolenima, s prstenom u rukama, ona bi rekla „da“, ali pred venčanje bi raskidala vezu i bežala, piše Blic.

Severina se seli u Beograd!?

Ko sabotira Severinu!?

Bomba: Uživajte u Severininim seksi halterima! (VIDEO)

- Tako bi verovatno bilo i s Milanom da nije zatrudnela - tvrdi dobro obavešteni izvor i objašnjava da je Severina uvek govorila da brak služi da bi se podizala deca. Kako ona do sada nije uspevala da ostane u drugom stanju, smatrala je besmislenim to potpisivanje ugovora koji te obavezuje da doživotno voliš „drugu ugovornu stranu“.

U brojnim intervjuima koje je u raznim fazama svog života davala, Severina je uvek govorila da brak nije nikakva garancija za ljubav i da njoj papir ništa ne znači. O materinstvu je uvek pričala veoma oprezno i stiče se utisak da joj nije bilo prijatno stalno zapitkivanje kada će roditi.

- Kako do sada nije zatrudnela, vremenom je poverovala da ona u stvari i ne može da ima decu. Zato je rešila da se ne udaje - priča izvor i podseća kako je Severina oštro osudila i javno prozvala Jadranku Kosur, premijerku Hrvatske, zbog zakona o vantelesnoj oplodnji, po kojem je parovima koji nisu u braku onemogućeno da na ovaj način dođu do potomstva.

- Seve je zatrudnela kada je već, izgubivši svaku nadu, digla ruke od toga. Kada je saznala da je u drugom stanju, prvo je bila u šoku, a zatim je zaplakala od sreće. I Milanu su pošle suze radosnice. Njih dvoje deluju kao najsrećniji ljudi na svetu. Ona baš uživa u trudnoći - saznajemo od našeg izvora.

Lepa pevačica je svoju radost preksinoć podelila s fanovima i prijateljima koji su došli u Vodice na njen nastup u klubu „Hacienda“.

U izazovnoj uskoj i kratkoj haljinici, s visokim potpeticama, pokazala je kako i trudnice mogu biti seksi. Na njenom kao izvajanom telu još se ne primećuje da je u drugom stanju. Lekar joj je odobrio da peva, ali ju je posavetovao da ne skače previše na sceni i Severina ga je poslušala i bila mirnija nego inače.

U njenoj pesmi uživali su i bivši stanari „Velikog brata“: Soraja Vučelić, Horvat Čagalj, Nikola Nasteski Lester i Nikola Maurović, kao i mnogobrojni prijatelji koji su u klub došli da joj čestitaju.

Milan Popović se nije pojavljivao. Na jahti je čekao da njegova draga završi posao, a kada se ona posle ponoći ukrcala, zaplovili su ka pučini.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.