
Izvor: Blic, 27.Sep.2022, 12:23
OVO JE NJEGOVA STRANA PRIČE Prvi intervju Igora Kojića nakon razvoda od Severine: O gubitku deteta, pomirenju sa Milanom i IZDAJI
Bivši suprug Severine Vučković, Igor Kojić, poslednjih nekoliko meseci je u centru medijske pažnje zbog pomirenja sa Milanom Popovićem, bivšim partnerom ove pevačice.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Prvi intervju Igora Kojića o odnosu s Milanom: Pravda se rečima da je sve zbog Aleksandra! Šokirao onim što je rekao o Severini
Izvor: 24sedam.rs, 27.Sep.2022
Bivši muž pevačice nikada nije govorio za medije, ali je sada našao za shodno da sebe predstavi kao "cvećku"
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.