MALO LEVO, PA DESNO: Severina fantastično pogodio mrežu slabijom nogom, a onda - OGROMAN PROBLEM (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Feb.2024, 18:04

Najbolji strelac lige se ubrzo povredio.

Fudbaleri Partizana u 21. kolu Superlige Srbije dočekuju ekipu IMT-a.

U prvih dvadesetak minuta viđena je jedna veća šansa. Ksander Severina se našao oči u oči sa golmanom gostiju, ali je gađao pravo u njega.

Ipak, ispravio se u 24. minutu. Napravio je sjajan dribling, prvo vukao u levo, pa desno izbacio loptu i slabijom desnom nogom savladao čuvara >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << mreže.

⚽️🇷🇸 Goal: Xander Severina |

Partizan 1-0 FK IMT Beograd !!

pic.twitter.com/5qjJfo5Jpy

— Recap Football (@recap_football_) February 17, 2024

Na taj način je doneo prednost crno-belima i Partizan je poveo 1:0.

Nije predugo trajala sreća navijača Parnog valjka, svega nekoliko minuta kasnije je najbolji strelac lige Mateus Saldanja povredio mišić i tražio je izmenu. Ogroman hendikep bi bio ukoliko se povreda pokaže težom.