Bošković: Devojke stigle na pripreme nasmejane

Izvor: Sportski Žurnal, 14.Nov.2011, 16:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bošković: Devojke stigle na pripreme nasmejane

Selektor ženske rukometne Saša Bošković izjavio je da će u naredne tri nedelje priprema pokušati što više da uigra ekipu, a da će prva provera biti Kup Karpata u Rumuniji.
Nacionalni tim Srbije okupio se u Beogradu pred Kup Karpata u Turn Severinu gde će od 18. do 20. novembra igrati sa selekcijama Makedonije, Mađarske i Rumunije.

Pozvao sam sada 22 igračice. Imamo problema, jer je Andrea >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Lekić malo povređena. Dijana Števin takođe... Još se skupljamo, neke dolaze u Beograd, neke direktno u Kladovo. Sutra uveče imaćemo prvi zajednički trening, pa ćemo videti – rekao je Bošković na konferenciji za novinare.
On je dodao da će svako sledeće okupljanje biti nadgradnja i da će se sada raditi na sitnim detaljima za koje ranije nije bilo vremena:
U svakom momentu moj tim mora da zna šta treba da igra. Nadam se da ćemo imamati više vremena za pripreme uoči SP. Ne zavisi puno od nas, već od EHF-a, jer devojke koje igraju u inostranstvu mogu da dobiju od klubova po nekoliko dana. Kada devojke dolaze na pripreme sa puno osmeha i zadovoljstva... Nema ništa lepše od toga.
Posle priprema u Kladovu Srpkinje će ići na Kup Karpata. Treninge će nastaviti u Staroj Pazovi i zatim odigrati dve kontrolne utakmice 26. i 27. novembra u Poreču sa Hrvatskom. Završni deo priprema odradiće od 29. novembra do 5. decembra u Beogradu.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.