Izvor: Svet plus, 22.Maj.2016, 12:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Seka Aleksić ponovo pokorila Inđiju! FOTO
Kraljica estrade Seka Aleksić zabeležila je još jedan nastup za pamćenje u klubu ''Plitvice''. Kako je sve za njen nastup bilo rasprodato, pevačica je odlučila da u Inđiju gostuje još jednom.
Popularna pevačica Seka Aleksić još jednom je opravdala epitet ''kraljica estrade''. U klubu ''Plitvice'' u Inđiji, na njenom nastupu sve karte su bile rasprodate, te je Seka odlučila da uskoro >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << u ovom gradu zakaže još jedan nastup.
Publika je zajedno sa Sekom pevala mnogobrojne njene hitove između kojih se našao i najnoviji ''Crnooka'', kao i pesme sa poslednjeg albuma ''Crveni ruž'', ''Lek za spavanje'', ali i njeni stariji hitovi. Pevačica je s ponosom objavila fotografije s nastupa i zahvalila se divnoj publici.













