Izvor: Mondo, 18.Apr.2013, 23:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srbija dočekala Samsung Galaxy S4
Premijera u Srbiji bila je bolja od one u Njujorku - kraća, efektnija i mnogo zanimljivija. Zvezda večeri, S4, nije izneverila!
prev next 0 0 0
1 / 3
2 / 3
3 / 3
Srbija je među prvima u svetu dobila priliku da poželi dobrodošlicu trenutno najaktuelnijem Android telefonu >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << (ili makar jednom od tri najaktuelnija), a Samsung se pobrinuo da nas ne razočara.
Dobro osmišljen i realizovan program nije “smorio” prisutne zvanice, a na bini su se, pored Ivana Ivanovića, koji je vodi program, smenjivali predstavnici Samsunga iz Srbije i Koreje, koji su na vrlo šarmantan i neobavezan način, bez previše pohvala i senzacionalizma predstavili ono zbog čega smo i došli - Galaxy S4.
Na prezentaciji su prikazane četiri inovativne S4 usluge, Dual Camera, Story Album, S Health i Drama Shot, o kojima, kao i o drugim funkcijama Galaxyja S4, možete čitati OVDE.
A kakva su naša iskustva sa S4? Vrlo pozitivna!
Telefon je izuzetno lagan, deluje vrlo stegnuto, čvrsto, lako ga je na brzinu okrenuti u ruci, iako ima displej od pet inča, ali i koristiti jednom rukom. Povećanje brzine je osetno već na “prvi pogled” u odnosu na Note 2, recimo, a displej je živopisniji i rekli bismo “najprirodniji” AMOLED koji smo gledali do sada. O ostalim funkcijama i utiscima pročitaćete uskoro, kada postavimo kompletan test Galaxyja S4.
Ono što vas verovatno najviše zanima - cena - ovom prilikom nije najavljeno, čak ni njen okvir, ali smo saznali da će se telefon uskoro i u obe boje (beloj i crnoj) naći u prodaji kroz ponudu domaćih operatera. Ukoliko želite da rezervišete svoj Galaxy S4 i dobijete na poklon flip futrolu, posetite ovaj link.
U Hrvatskoj se, recimo Galaxy S4 prodaje po ceni od oko 85.000 dinara, što je jednako početnoj ceni konkurentskih modela. Da li će cena u Srbiji zaista biti tolika (u slobodnoj prodaji) saznaćemo uskoro!
(Marko Čavić, MONDO)







