Montblanc napravio pametni sat e-Strap

Izvor: B92, 03.Jan.2015, 14:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Montblanc napravio "pametni" sat e-Strap

Montblanc je poslednja u nizu kompanija koje su ušle na tržište “pametnih” satova. Trenutno, vodeće firme na ovom tržištu su Google, Samsung i Peeble.

Model koji je napravio Montblanc naziva se e-Strap. Pored tradicionalnog analognog sata ovaj model ima ekran širine 22 milimetra.

Sat je moguće putem Bluetootha povezati sa “pametnim” telefonima kao što su >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << iPhone ili Android. To znači da će vam sat vibrirati svaki put kada vas neko pozove ili vam pošalje SMS. Takođe , možete ga koristiti za slušanje muzike, za brojanje koraka, a baterija mu traje 5 dana.

Trenutna cena ovog Montblanc modela je 350 evra.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.