Izvor: B92, 17.Nov.2012, 11:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Finalno takmičenje ljubitelja ''Angry Birds''
Finalno takmičenje ljubitelja jedne od najpopularnijih igrica na svetu ''Angry Birds'', koje organizuje kompanije Samsung, biće održano danas u tržnom centru ''Ušće'' u Beogradu.
Posle četiri nedelje kvalifikacionih takmičenja, finale predstavlja susret najuspešnijih takmičara od kojih će najboljih šest predstavljati Srbiju na velikom evropskom finalu u Londonu.
Zahvaljujući kompaniji >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Samsung Elektroniks, ljubitelji ove igrice imali su priliku da proteklih nedelja učestvuju u jedinstvenom ''Angry Birds'' takmičenju, koristeći inovativnu funkciju ''Kontrola pokreta'' na Samsung Smart televizorima.
Takmičenje je održano na više lokacija tokom četiri vikenda, a direktno u finale kvalifikovalo se po 10 učesnika sa najboljim rezultatima ostvarenim tokom svakog vikenda.
Paralelno se održava i mini turnir na Fejsbuk stranici iz kojeg će se, takođe, najuspešnjih 10 takmičara kvalifikovati za ovo finale i takmičiti za putovanje u London.
Pogledaj vesti o: Samsung, Tržni centar Ušće










