Ren nastavlja borbu za vrh, pao i Tuluz

Izvor: B92, 13.Nov.2022, 00:19

Fudbaleri Rena savladali su Tuluz sa 2:1 (1:0) u okviru 15. kola Lige1.

Prva ozbiljnija šansa za domaće pretvorila se u pogodak.

Lovro Majer je fantastično uposlio Burigoa koji je u 25. minutu doveo Ren u vođstvo.

Samo dva minuta kasnije Terije je imao fantastičnu priliku da duplira prednost, ali je njegov udarac zaustavio Dupe.

Golman gostujućeg tima imao je još jednu sjajnu intervenciju do kraja prvog poluvremena, čime je ostavio Tuluz >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na samo jednom golu zaostatka.

Snažan udarac Dalinge po sredini gola uu 55. minutu doneo je gostima izjednačenje.

Nisu fudbaleri Rena poklekli, što govori i činjenica da su samo tri minuta kasnije vratili prednost.

Kalimundo se našao na pravom mestu u 58. minutu, što je rezultovalo efektnim udarcem i pogotkom - 2:1.

Ren je ostao na trećem mestu Lige1 sa 31 bodom, dok Tuluz zauzima 12. poziciju sa 16 osvojenih bodova.