Izvor: Capital.ba, 23.Mar.2010, 13:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vlada prodaje 40% akcija Telekoma

BEOGRAD, Vlada Srbije će u četvrtak razmatrati odluku o prodaji 40 % akcija Telekoma na međunarodnom tenderu, a novac će biti usmjeren u fond za gradnju infrastrukture. Nema razloga da se odlaže prodaja Telekoma, kaže za B92 ministarka za telekomunikacije Jasna Matić. Interes, nezvanično, pokazale tri velike kompanije iz svijeta. Jasna Matić kaže da će se o...

Nastavak na Capital.ba...



Povezane vesti

O "Telekomu" na prvoj sednici Vlade

Izvor: B92, 23.Mar.2010

Beograd -- Posle višenedeljnih nagađanja hoće li Vlada odlučiti da proda deo akcija "Telekoma", zvanično je saopšteno da će se o tome odlučivati u petak...Vlada će formirati poseban budžetski fond iz kojeg će se sredstva od prodaje akcija "Telekoma" ulagati u značajne infrastrukturne projekte,...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Capital.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Capital.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.