Izvor: Capital.ba, 23.Mar.2010, 13:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vlada prodaje 40% akcija Telekoma
BEOGRAD, Vlada Srbije će u četvrtak razmatrati odluku o prodaji 40 % akcija Telekoma na međunarodnom tenderu, a novac će biti usmjeren u fond za gradnju infrastrukture. Nema razloga da se odlaže prodaja Telekoma, kaže za B92 ministarka za telekomunikacije Jasna Matić. Interes, nezvanično, pokazale tri velike kompanije iz svijeta. Jasna Matić kaže da će se o...
O "Telekomu" na prvoj sednici Vlade
Izvor: B92, 23.Mar.2010
Beograd -- Posle višenedeljnih nagađanja hoće li Vlada odlučiti da proda deo akcija "Telekoma", zvanično je saopšteno da će se o tome odlučivati u petak...Vlada će formirati poseban budžetski fond iz kojeg će se sredstva od prodaje akcija "Telekoma" ulagati u značajne infrastrukturne projekte,...













