Izvor: Blic, 10.Nov.2010, 15:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Barać: Vlada da obelodani dokumenta o prodaji “Telekoma”
Vlada Srbije mora da obelodani sva dokumenta o privatizaciji “Telekoma”, a posebno šta od imovine ulazi u 51 odsto akcija i na osnovu kog obrazloženja je odlučila da započne celu transakciju. Kada se nešto krije, onda postoji sumnja u korupciju- izjavila je Verica Barać, predsednik Saveta za borbu protiv korupcije, na tribini portala Pištaljka “Korupcija u prodaji Telekoma Srbije”.
Ona je navela da Vlada već više meseci ignoriše stručnu javnost koja argumentovano >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << osporava prodaju.
Na tribini je saopšteno da su 92 domaća stručnjaka koja rade u inostranstvu "izrazila zabrinutost zbog odluke Vlade da proda "Telekom”, koja nije bila propraćena neophodnom analizom i obrazloženjem”.








